Matematyczne Wakacje 2018

Matematyczne wakacje w Trzebnicy

Matematyczne wakacje w Trzebnicy to zajęcia grupowe 1 raz w tygodniu dla osób chcących ulepszyć, nadrobić swoją wiedzę z matematyki. Zajęcia odbywają się w Trzebnicy wakacyjne z matematyki odbywają się w lokalu przy ul. Roosevelta 8 w Trzebnicy (drugie piętro).

Główna zasada: Skutecznie, przyjemnie i tanio.

Rozpoczęcie zajęć od 4.07. (poniedziałek). Zapisy do 27.06.2018 r.

Skorzystaj z wyjątkowej ceny: już od 15 zł/60 min/osoba.

Tygodniowy plan zajęć matematycznych:

Poniedziałek

10:00 – 15:00 (5h)

Grupa powtórzeniowa – klasa I Liceum – podstawa

16:00 – 20:00 (4h)

Grupa maturalna – matura 2019 – podstawa+rozszerzenie

Środa

10:00 – 15:00 (5h)

Grupa powtórzeniowa – klasa I Liceum – podstawa

16:00 – 20:00 (4h)

Grupa maturalna – matura 2019 – podstawa

Piątek

10:00 – 15:00 (5h)

Matematyczne piątki – zajęcia dla uczniów klas 7 i 8 SP.

16:00 – 20:00 (4h)

Grupa maturalna – matura 2019 – podstawa

Program zajęć z matematyki:

Grupy maturalne – powtórzenie materiału z klas 1 i 2 oraz praca na arkuszach maturalnych. Zarówno podstawa jak i rozszerzenie.

Matematyczne piątki – zabawy i ćwiczenia mające pokazanie, że matematyka nie jest złem koniecznym, lecz przyjemnością. Dzięki tym ćwiczeniom utrwalimy wiadomości już znane z klas poprzednich, a które są niezbędne do dobrego startu w liceum.

Grupa powtórzeniowa – zajęcia dla osób, które czują, że pierwszy rok w szkole średniej w matematyce nie należał do udanych i należałoby to poprawić.

Dlaczego warto?

Nauka niestety jest kojarzona z koniecznością i rzeczą nieprzyjemną. Taka smutna rzeczywistość. Dodatkowo matematyka niestety nie należy do najbardziej ulubionych przedmiotów przez uczniów w szkole. Nieważne dlaczego. To są fakty. Nawet jeżeli nie jest ona potrzebna w dalszej edukacji – jako warunek przyjęcia na studia – to jednak uczeń szkoły średniej musi ją zdać by otrzymać świadectwo maturalne z wynikiem pozytywnym. Tak więc zdanie jej jest koniecznością. Niestety niechęć do przedmiotu i jego trudność nie sprzyjają.

Dlatego też wyszedłem z ofertą zajęć wakacyjnych dla uczniów, którzy mieli, mają lub będą mieli matematykę od września w liceum. Dlaczego warto się zapisać:

  • matematyka przestanie Cię straszyć

  • utrwalisz i uzupełnisz swoją wiedzę z matematyki

  • oraz najważniejsze – podczas wakacji nie zapomnisz tego co już się nauczyłeś wcześniej. Co gwarantuje naprawdę znakomity start w następnej klasie. Kiedy inni będą odgrzewać zakurzoną wiedzę – Ty będziesz miał już wszystko utrwalone.

 

Kto poprowadzi zajęcia?

Zajęcia w ramach matematycznych wakacji w Trzebnicy poprowadzi Paweł Werwiński.

Po ukończeniu studiów na belgijskim uniwersytecie dość długo zajmował się nauczaniem języka francuskiego. Nie była to jednak rzecz, której chciał poświęcić całe życie. Poszedł więc za głosem serca i zajął się zawodowo nauczaniem matematyki, osiągając w tym znakomite wyniki. W ciągu następnych lat uczył wiele osób z powiatu trzebnickiego  – na lekcjach indywidualnych oraz kursach grupowych. Zna doskonale wszelkie standardy szkolne oraz maturalne, w tym obowiązujące na nowej maturze.  Z jego pomocą uczniowie osiągają swoje matematyczne cele a matematyka przestaje straszyć jego uczniów.

Cennik

Grupy maturalne

1 dzień= 4x60min
lipiec = 4 dni= 319 zł,
lipiec + sierpień = 8 dni (przerwa w tygodniu 15.08) = 599 zł

 

Grupy powtórzeniowe

1 dzień= 5x60min
lipiec = 4 dni= 399 zł,
lipiec + sierpień = 8 dni (przerwa w tygodniu 15.08) = 749 zł

 

Matematyczne piątki

1 dzień= 5x60min

lipiec = 4 dni= 299 zł,
lipiec + sierpień = 8 dni (przerwa w tygodniu 15.08) = 549 zł

Pytania?

Zadzwoń: 667 864 494, lub napisz: p.werwinski@antoniiprzyjaciele.pl